פינת הפרגון הישראלי

Written on 12 נובמבר, 2009

בלוג עיצוב ישראלי

בשנתיים האחרונות אני שם לב לפריחה מרשימה בתחום בלוגי העיצוב הישראליים. מידי זמן אני מגלה בלוגים חדשים, מעניינים ומסקרנים במגוון תחומי העיצוב ובאופן כללי,  כמות התוכן העיצובי שיוצאת מישראל, כמו בתחומים רבים אחרים, פשוט מרשימה. הפעם אני אפרגן לשני בלוגים חדשים, ישראליים.

התמונה שלמעלה מציגה את הבלוג של עינת שהיא מעצבת אינטראקטיבית ישראלית. בבלוג שלה לא תמצאו הרבה אינטראקטיב, מה שכן תמצאו זה רשימה בלתי פוסקת וכמעט בלתי נדלית של פרגונים ישראליים למעצבים צעירים מתחומים שונים: אופנה, תעשייתי, תכשיטים וכן הלאה. הבלוג עצמו מעוצב למשעי, האימג'ים מרשימים והקונספט, שבו יוצרים צעירים מקבלים במה בין-לאומית, זה כמו סוכר בשבילי. כל הכבוד עינת, עלי והצליחי.

בלוג בניית אתרים ישראלי

הבלוג HTM שייך לאורן. הוא עוסק בתחום המשלים של עיצוב האינטראקטיב, תחום בניית האתרים. כמעט כל מעצב אינטראקטיב באשר הוא צריך לפחות להכיר את המושגים הבסיסיים של התחום: HTML, CSS, PHP, ASP, ACTION SCRIPT וכן הלאה. בבלוג של אורן תוכלו להתעדכן וללמוד, וכל זה על טהרת העברית.
אני מקווה ששני החברה האלו יצליחו וישגשגו. בלי קשר לשני הבלוגים האלו, אני מאמין שכל בלוג מקצועי חדש תורם לקהילה בארץ ומוסיף לנו כקהילה יכולות, הבנה, ידע ומקצועיות, מה שמקדם אותנו כמעצבים ישראליים. אם נמשיך ככה, אולי בעוד כמה שנים נוכל להחשב כמעצמת עיצוב אמיתית, כפי שישראל נחשבת היום בתחומי הצבא והטכנולוגיה.

קטגוריה: יפה.

תגובה אחת

Comments closed

  1. Pingback from DesignBreak » Break Buddies | Hamazleg Blog:

    […] reader. His blog is an intercavtive heaven! Ronen, thank you for the post 😉 See what he wrote here. {Ronen's blog is hebrew […]

    14 נובמבר, 2009 @ 20:20