סטיב ג'ובס, מנכ"ל Apple התפטר

Written on 25 אוגוסט, 2011

סטיב ג'ובס התפטר

בין אם אתם אוהבים את אפל או לא, סטיב ג'ובס הצליח לשנות את העולם על פניו. הפרפקציוניזם שלו התבטא במוצרי עלית ללא תחרות אמיתית ובחשיבה יצירתית שאין כדוגמתה.
עכשיו המחליף שלו, טים קוק (Tim cook) יאלץ להכנס לנעליים ענקיות ולהוכיח את כשירותו לעמוד בראש חברה בסדר גודל שכזה, להמשיך ולפתח מוצרים איכותיים ושוברי דרך ומוסכמות.

עם כל חוסר האהבה שלי למדיניות הדלת הסגורה של אפל, אפילו אני נאלץ להודות שהתוצרים מרהיבים ופורצי דרך, החל ממחשבים שולחניים צבעוניים היושבים בתוך מסך בלבד, דרך מחשבים ניידים עם משטחי עבודה חכמים (דין 4 אצבעות שונה מדין 3 אצבעות וכן הלאה) ומסכים איכותיים, דרך הSmartphone הראשון בעולם וכלה בטבלט הראשון בעולם, כל המוצרים הללו שינו את הדרך בה אנחנו מתקשרים עם הסביבה הדיגיטלית שלנו. גם אם לכם אין טלפון חכם או טבלט, אתם עדיין רואים את ההשפעה העצומה של מוצרי אפל על החיים שלכם. הם קצת פחות אפורים, קצת יותר מהירים והרבה יותר מקושרים.

אם רק הם היו מבטלים את מדיניות הרשע שלהם בנוגע לפלאש ולחנות האפליקציות שלהם, הם היו מהווים, כנראה, את חברת החלומות שלי. אולי טים קוק ישנה את הדברים הנ"ל ואז, אולי, אני אשקול לרכוש את איפאד 4 (או 3 אם הוא יהיה זריז).

אני מאחל לסטיב ג'ובס החלמה מהירה ומודה לו על ששינה את עולמי.

קטגוריה: טכנולוגי.

תגובה אחת

Comments closed

  1. נכתב על ידי לירון:

    אני מסכים בנוגע לכך סטיב ג'ובס הצליח לשנות את העולם על פניו עם כי לא ברור לאן הולכת לפעול אפל מכיוון זה – הזמן יגיד את שלו!

    19 ספטמבר, 2011 @ 3:36