שנה טובה מהמזלג

Written on 26 ספטמבר, 2011

וואו, עוד שנה עברה ופשוט כיף לי ומרגש לי לראות, פעם אחר פעם, את כולכם באים, קוראים, מגיבים (לפעמים :)) ועוקבים אחרי כל הקישורים והכתבות. כולי תקווה שאתם נהנים לקרוא את המזלג לפחות כפי שאני נהנה לכתוב אותו. את המזלג אני כותב מאז ינואר 2008 מה שהופך אותו לבלוג העיצוב הראשון והותיק בישראל. בשנים האחרונות קמו לי "מתחרים" שאותם אני קורא על בסיס יומי ונהנה לראות איך קהילת המעצבים בארץ מצליחה לייצר תכנים ראויים ואיכותיים ויותר מכך, אני שמח לראות שיש לכך דרישה גדולה. אני משוכנע שהבלוגים הישראלים השונים מצליחים לעורר את בלוטת ההשראה שלכם כפי שהם עושים גם לי. תמשיכו להיות קוראים נהדרים, אל תהססו לפנות אלי במייל שרשום בדף אודות, יעידו הפונים שאני עונה לכולם, גם אם לוקח לי לפעמים קצת זמן (חוץ מתקופה כלשהי שבה הייתה לי בעיה במייל ועם הפונים הסליחה :(), תשלחו אלי קישורים לעבודות שלכם, אני תמיד רוצה לפרגן וגם תשלחו אלי קישורים לסתם דברים יפים שראיתם ואולי גם אותם אני אשים במזלג, אבל בעיקר, תמשיכו לקרוא ולהתפתח.
לכבוד השנה החדשה, החלטתי לתת במה לסרטוני האנימציה של בוגרי בצלאל מהשנה. הם לא מסודרים בסדר מסויים ולכן אל תצפו לכך, אבל יש כאן כמה דברים שיעיפו לכם את הראש. תודה לניר פילוסוף על שאסף את הסרטונים של כל המוכשרים האלה ולוואי והם ימשיכו להנות מעבודתם, כפי שברור שהם נהנו בזמן הכנת הסרטים האלו.

שנה מעולה, ומתקוה, שנת עיצוב ועשיה, שנת עבודה ומשפחה, שנת כיף, שלום וברכה, שנת השפעה, צמיחה ואהבה, שנת גדילה ושנת לימוד.
המון אהבה ממני,
רונן.

קטגוריה: מאויר.

5 תגובות

Comments closed

 1. נכתב על ידי מיכל:

  שתהייה לך שנה טובה ומוצלחת!!!!
  אני נהנית כל פעם מחדש להיכנס לכאן ולקרוא ולגלות דברים חדשים.
  שתהייה לך שנה פורייה, מלאה בעשייה ובהשראות.

  וכמובן שתמשיך לעדכן את הבלוג המגניב הזה (:
  אני מכורה.

  26 ספטמבר, 2011 @ 13:33
 2. נכתב על ידי גיל:

  Ronen,
  Shanna tova to you too.
  This isa great blog I really love.
  Keep on going.
  Gil

  26 ספטמבר, 2011 @ 13:47
 3. נכתב על ידי Berliner Ronen:

  תודה רבה לשניכם,
  כשיש פידבקים כאלה כיפיים, פשוט כיף להמשיך ולכתוב 🙂

  26 ספטמבר, 2011 @ 15:04
 4. נכתב על ידי מאיה:

  בתור בוגרת בצלאל (שעדין עושה את מה שהיא אוהבת) אני מאחלת גם לבוגרים, גם לקוראי הבלוג ובעיקר לרונן (שבאמת עונה למיילים, אני עדה!) שנה טובה:
  http://youtu.be/3MO5fL9ihPE

  ויש עוד ברכות משנים אחרות כאן:
  http://www.dagzahav-animation.co.il/portfolio/business-holiday-greetings

  27 ספטמבר, 2011 @ 13:16
 5. נכתב על ידי צבי כהן:

  שנה טובה!
  תמיד כיף לקרוא אותך.

  תודה (=

  צביקה

  28 ספטמבר, 2011 @ 15:56