5 כלים מאאאגניבים למעצבי אינטראקטיב

Written on 27 יוני, 2013

 

טבלת רזולוציות (כמעט) מלאה

כמה פעמים חיפשתם את הרזולוציה הנכונה של מכשיר כלשהו? אז הנה. היא רשומה כאן. נכון, לא הכל, זה לא בשביל מחקר כללי. אבל המכשירים הפופולריים ביותר רשומים כאן.

 

כל הנתונים לעיצוב לאפל
קרה לכם פעם שרציתם לעצב אייקון לIOS אבל לא הייתם בטוחים מה הגודל המדויק? אז הנה. הגודל המדויק רשום כאן. יחד עם הגובה של התפריטים, מודלי צבע, רזולוציות ועוד.

 

יצירת ספרייטים בקלות
יודעים מה זה ספרייט? אם לא, הכוונה היא ליצירה של קובץ אחד שמכיל המון אייקונים. טוענים אותו פעם אחת ואז מכוונים את הדפדפן להציג את האייקון הנכון ע"י קואורדינציות. זה קל למתכנתים, קל למעצבים ומהיר לדפדפן (לא צריך לטעון 50 קבצים שונים. רק קובץ אחד). אז בדף הזה תמצאו אפליקציה שתעזור לכם ליצור קובץ ספרייט כזה.

 

אייקונים בCSS

 

אייקונים בCSS הם קלים יותר ועוזרים לאתר שלכם לעלות מהר יותר, דבר שמשפיע באופן ישיר על משך הזמן שאנשים נשארים באתר שלכם. כאן תוכלו ליצור אייקונים בעזרת כלי ציור קטן שממיר את התוצאה לקוד.

 

סימון ועריכת טקסטים 

זה הכלי המגניב ביותר ברשימה. הוא גם אולי הכלי הכי פחות יעיל. בעוד ששאר הכלים עוזרים להרבה אנשים במגוון סיטואציות כמעט-יום-יומיות, הכלי הזה הוא כלי שיעזור לשפר את חווית המשתמש, לאו דווקא להקל על העבודה השחורה. אבל הוא כל כך מגניב שהייתי חייב לשתף אותו כאן. תסמנו טקסט בעזרת הסמן ותשנו את התכונות שלו ישירות בדפדפן בקלילות.

 

זהו להיום.

קטגוריה: טכנולוגי.

Comments closed